Loading...
FOODFESTIVAL 2017-07-24T16:00:53+00:00

U toho nesmíte chybět

První Food festival v netradičním prostoru Autodromu Most.
Degustace, divácké soutěže a ukázky vaření s Filipem Sajlerem a jeho týmem.
Nabídka vybraných specialit a gurmánských zážitků.

PROGRAM
THE MOST FOOD FESTIVAL:

Návštěvníci premiérového Food Festivalu na autodromu se mohou těšit i na „kluka v akci“ Filipa Sajlera, který předvede v sobotu svou kuchařskou show během tří vstupů, a to ve 14, 15 a 16 hodin.

Během každého z nich uvaří mistr kuchař několik porcí jídel zvolené národní kuchyně a okomentuje jejich přípravu. Chybět nebude ani divácká soutěž. Výherce se může těšit na knihu receptů Kluci v akci a drobný dárek.

Přihlížející nebudou Filipovo gastronomické umění hodnotit jen vizuálně, ale zhotovené pokrmy také ochutnají.

Dobrá vína

Společnost je přímým dovozcem francouzských a italských vín. Samozřejmostí je maloobchodní a velkoobchodní prodej po celé České republice. Dobrá vína nabízejí pouze takové produkty, které splňují přísná kritéria výběru. Během Food Festivalu pro vás připravila degustace, odborné konzultace vhodné volby vína, doporučení párování k vybraným pokrmům a mnoho dalšího, a to v blocích v 10, 11, 13 a 17 hodin v sobotu a v neděli navíc ještě v 15 hodin.

Čokolab

Čokoládová laboratoř nabízí luxusní ručně vyráběné čokoládové lanýže, které jsou zhotoveny pouze z čerstvých surovin a vybraných bio přísad. Neobsahují žádné umělé příchutě ani konzervanty, proto jsou určeny k rychlé spotřebě. Věříme, že se společností Čokolab objevíte nové a neobvyklé zážitky ve světě čokolád. Tvorbu vlastní čokoládové pralinky si můžete vyzkoušet v rámci prezentací v 10.30 a 13.30 hodin a to jak v sobotu, tak i v neděli.

Kafekolo

Kafekolo je unikátní, vysoce inovativní a plně integrovaná mobilní ekokavárna, nabízející prvotřídní kvalitu kávy. Svým stylem přípravy kávových nápojů navíc přináší exkluzivní baristický zážitek – čerstvá káva se umele šlapáním do pedálů kola a poté ručně extrahuje stlačením páky kávovaru. Pokud se chcete o tomto lahodném nápoji a jeho přípravě dozvědět ještě něco více, zastavte se u stánku Kafekola v sobotu v 11.30 a 12.30 hodin.

DALŠÍ PROGRAM PRO NÁVŠTĚVNÍKY AKCE:

DMV Grand Turismo Touring Car Cup
The Most Europe Minibike Weekend
Doprovodné akce pro děti
29. 7. večer – koncert skupiny Laura a její Tygři

powered by